Om Comvision - Medarbetare - UppdragsgivarePartnersNätverk

B2B & B2C
Kontor i Stockholm City
Grundat 1996
Gedigen och senior erfarenhet
Ungdomlig kreativitet
Personligt engagemang
Långa kundrelationer

Medarbetare Till toppen på sidan

Lars-Ola Nordqvist

08-410 458 01, 070-689 11 20, lars@comvision.se, Linkedin

Elin Norlin

08-410 458 06, 070-279 86 40, elin@comvision.se, Linkedin

Janne Lundbladh

070-850 45 41, janne@comvision.se

Erica Carlsson

08-410 458 11, erica@comvision.se, Linkedin

Jan von Baumgarten-Ståhlberg

070-675 87 20, jan@comvision.se, Linkedin

Nils Johansson

070-2306930, , nils@comvision.se

Några av våra nuvarande uppdragsgivareTill toppen på sidan

Våra uppdragsgivare finns i bland annat bil-/däckindustrin, rese-/besöksnäringen, it/telekom, tjänstesektorn, offentlig förvaltning, sport och konsumentprodukter.

PartnersTill toppen på sidan


A+M är en av våra partners när det gäller grafisk design och webbstrategi.

Tillsammans med Sponsor Communication utarbetar vi strategier för sponsringsprojekt.

Internationella nätverkTill toppen på sidan


Genom PR World Alliance kan vi bistå våra uppdragsgivare med regional pr i stora delar av världen.

Tillsammans med vår partner EuroLynx i Belgien arbetar vi med flera av EU-kommisionens generaldirektorat.